Entegra Akademi Eticaret Eğitimi

Ürün Özellikleri Menüsü

Entegra Akademi Özellikleri

Entegra Akademi ile E-ticaret hayatınızda yeni bir sayfa açın! Eskiyi unutun, göreceklerinize hazır olun.
Entegra Akademi Özellikleri

Instagram, Facebook, Twitter hesaplarınızda Eanshare tarafından paylaşılan tüm ürünleriniz otomatik olarak size vereceğimiz bir sub domainde de yayınlanmaktadır
  • Size ait olacak olan bu mobil shop sayesinde tüm ürünleriniz sosyal medya hesaplarınızdaki paylaşım sırası ile bu shop ta da yer alacaktır.
  • Bir ürünü farklı başlıklarla birden fazla yayınlayabilme özelliği.
  • Kapıda ödeme, havale veya hazır sanal poslarınız bu sosyal medya shop a tarafımızdan tanımlanır.
  • Shop’tan gelen siparişler eanshare panelinde otomatik olarak gözükür ve siparişleriniz topluca eanshare panelinden fatura edilebilir.
  • Fatura kağıt tasarımınız eanshare da dilediğiniz gibi tasarlanabilir.

INSTAGRAM

  • Sosyal Medya hesabınıza girerek satışa sunmak istediğiniz ürünn veya ürünleri teker teker paylaşmanın zorluğunu ve zaman kaybı olduğunu fark ettik ve bu sorunu EanShare ile çözüme ulaştırdık . Satışa sunmak istediğiniz ürünlerinizi Instagram üzerinden tüm takipçilerin görebileceği şekilde istenilen saat aralığı ve sıklığında sistem tarafından otomatik olarak paylaşılır

TWITTER

  • Hayatımızın her alanında olduğu gibi iş hayatındada zamanın önemi ve kullanımı çok önemlidir ve bunu EanShare Twitter Entegrasyonu ile kolayca sağlayabiliriz. Satışa sunmak istediğiniz ürünlerinizi Twitter üzerinden timeline’da istenilen saat aralığı ve sıklığında sistem tarafından otomatik olarak paylaşılır.

FACEBOOK

  • Ürün satışlarında artık sadece E-ticaret siteleri değil Sosyal Medya siteleride aktif olarak kullanılıyor.EanShare Facebook Entegrasyonu ile satışa sunmak istediğiniz ürünlerinizi Eanshare panelinizden topluca seçerek Ürünlerinizin otomatik olarak Facebook hesabınızda periyodik olarak otomatik bir şekilde paylaşılması sağlanmaktadır.

ZEBRAMO

  • Satışa sunmak istediğiniz ürünlerinizi istediğiniz sırada Zebramo üzerinden ilgili kişilerin görebileceği şekilde istenilen saat aralığı ve sıklığında sistem tarafından otomatik olarak paylaşılır. Ayrıca kullanıcılar tarafından ürünün beğenilmesi halinde ürün hakkında indirim veya herhangi bir değişiklikte kullanıcıya geri bildirim ile haber verilir.
Canlı Demo İmkanı Entegra Akademi ile ilgili bilgi almak ve Entegrasyon Çözümlerimizi Canlı Denemek İçin Hemen Arayın! Uzman E-ticaret Danışma Hattı : 0850 733 91 52
HEMEN ARAYIN >
Detaylı Bilgi İçin Arayın